Квитки на автобус Нововолинськ – Жешув

Список рейсів на завтра по напрямку Нововолинськ – Жешув


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Нововолинськ – Ряшів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Нововолинськ, розклад автобусів з м. Ряшів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ряшів — Нововолинськ.

Автобусні рейси Нововолинськ – Ряшів

Автобуси Нововолинськ – Ряшів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 13 рейсів. Дістатися з міста Нововолинськ в місто Ряшів автобусом можна за 4 ч 55 мин. Відстань між містами становить 204 км.

Вартість квитків на автобус Нововолинськ – Ряшів

В середньому ціна квитка становить 613 грн. Найдешевший квиток коштує 600 грн, а найдорожчий 625 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Нововолинськ – Ряшів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2 квитків Нововолинськ – Ряшів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Нововолинськ і Ряшів займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Нововолинськ

В місті Нововолинськ знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Нововолинськ , що знаходится за адресою вулиця Автобусна; будинок 4 .

Автостанції Ряшів

В місті Ряшів знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Жешув , що знаходится за адресою вулиця Артура Гроттгера; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Нововолинськ – Ряшів
Середня ціна квитка613 грн
Найдорожчий квиток625 грн
Найдешевший квиток600 грн
Найшвидший рейс4 ч 55 мин
Частота рейсів на день8
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день8
Перевізників на напрямку1
Місто Нововолинськ пов’язане з автостанціями828