Дата останнього оновлення: 23.02.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Рівне ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Рівне.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Рівне — Київ.

Автобусні рейси Київ – Рівне

Автобуси Київ – Рівне відправляються Щоденно . Найбільше рейсів відбувається в п’ятницю. У тиждень виходить близько 396 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Рівне автобусом можна за -45 г. -40 м. Відстань між містами становить 358 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Рівне

В середньому ціна квитка становить 281 грн. Найдешевший квиток коштує 199 грн, а найдорожчий 500 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Рівне

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2598 квитків Київ – Рівне.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Рівне займається 38 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Зведена інформація по напрямку Київ – Рівне
Середня ціна квитка36100
Найдорожчий квиток30717
Найдешевший квиток1492
Найшвидший рейс13
Частота рейсів на день6482
Піковий день
Продаваних квитків в день22
Перевізників на напрямкуПідприємець Данилко М.В.
Місто Київ пов’язане з автостанціямиАвтостанція Київ (Центральний залізничний вокзал)