Квитки на автобус Київ – Новоград-Волинський

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Новоград-Волинський


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Звягель ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Звягель.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Звягель — Київ.

Автобусні рейси Київ – Звягель

Автобуси Київ – Звягель відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 186 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Звягель автобусом можна за 2 ч 50 мин. Відстань між містами становить 246 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Звягель

В середньому ціна квитка становить 215 грн. Найдешевший квиток коштує 136 грн, а найдорожчий 250 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Звягель

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 430 квитків Київ – Звягель.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Звягель займається 14 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Звягель

В місті Звягель знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Новоград-Волинський , що знаходится за адресою вулиця Шевченко; будинок 45 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Звягель
Середня ціна квитка215 грн
Найдорожчий квиток250 грн
Найдешевший квиток136 грн
Найшвидший рейс2 ч 50 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку14
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439