Квитки на автобус Київ – Літки

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Літки


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Літки ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Літки.

Автобусні рейси Київ – Літки

Автобуси Київ – Літки відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 41 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Літки автобусом можна за 0 ч 51 мин. Відстань між містами становить 41 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Літки

В середньому ціна квитка становить 54 грн. Найдешевший квиток коштує 54 грн, а найдорожчий 55 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Літки

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 171 квитків Київ – Літки.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Літки займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Літки

В місті Літки знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Літки , що знаходится за адресою Літки .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Літки
Середня ціна квитка54 грн
Найдорожчий квиток55 грн
Найдешевший квиток54 грн
Найшвидший рейс0 ч 51 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку2
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439