Квитки на автобус Київ – Харків

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Харків


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Харків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Харків.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Харків — Київ.

Автобусні рейси Київ – Харків

Автобуси Київ – Харків відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 195 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Харків автобусом можна за 6 ч 30 мин. Відстань між містами становить 492 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Харків

В середньому ціна квитка становить 711 грн. Найдешевший квиток коштує 540 грн, а найдорожчий 1200 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Харків

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 5559 квитків Київ – Харків.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Харків займається 25 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Харків

В місті Харків знаходиться 31 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Привокзальна , що знаходится за адресою вулиця Євгена Котляра; будинок 11 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Харків
Середня ціна квитка711 грн
Найдорожчий квиток1200 грн
Найдешевший квиток540 грн
Найшвидший рейс6 ч 30 мин
Частота рейсів на день21
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день21
Перевізників на напрямку25
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439