Квитки на автобус Харків – Жешув

Список рейсів на завтра по напрямку Харків – Жешув


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Харків – Ряшів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Харків, розклад автобусів з м. Ряшів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ряшів — Харків.

Автобусні рейси Харків – Ряшів

Автобуси Харків – Ряшів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 37 рейсів. Дістатися з міста Харків в місто Ряшів автобусом можна за 20 ч 20 мин. Відстань між містами становить 1216 км.

Вартість квитків на автобус Харків – Ряшів

В середньому ціна квитка становить 1192 грн. Найдешевший квиток коштує 990 грн, а найдорожчий 1490 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Харків – Ряшів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 25 квитків Харків – Ряшів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Харків і Ряшів займається 7 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Харків

В місті Харків знаходиться 31 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал «Privokzalynaya» , що знаходится за адресою вулиця Євгена Котляра; будинок 11 .

Автостанції Ряшів

В місті Ряшів знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Жешув , що знаходится за адресою вулиця Артура Гроттгера; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Харків – Ряшів
Середня ціна квитка1192 грн
Найдорожчий квиток1490 грн
Найдешевший квиток990 грн
Найшвидший рейс20 ч 20 мин
Частота рейсів на день8
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день8
Перевізників на напрямку7
Місто Харків пов’язане з автостанціями1384