Квитки на автобус Болонья – Тернопіль

Список рейсів на завтра по напрямку Болонья – Тернопіль


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Болонья – Тернопіль ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Болонья, розклад автобусів з м. Тернопіль.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Тернопіль — Болонья.

Автобусні рейси Болонья – Тернопіль

Автобуси Болонья – Тернопіль відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в суботу. У тиждень виходить близько 8 рейсів. Дістатися з міста Болонья в місто Тернопіль автобусом можна за 24 ч 0 мин. Відстань між містами становить 1457 км.

Вартість квитків на автобус Болонья – Тернопіль

В середньому ціна квитка становить 2716 грн. Найдешевший квиток коштує 2100 грн, а найдорожчий 3471 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Болонья – Тернопіль

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 171 квитків Болонья – Тернопіль.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Болонья і Тернопіль займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Болонья

В місті Болонья знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Болонья , що знаходится за адресою площа XX вересня; будинок 6 .

Автостанції Тернопіль

В місті Тернопіль знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Анатолія Живова; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Болонья – Тернопіль
Середня ціна квитка2716 грн
Найдорожчий квиток3471 грн
Найдешевший квиток2100 грн
Найшвидший рейс24 ч 0 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв суботу
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку6
Місто Болонья пов’язане з автостанціями865