Квитки на автобус Болеславець – Сарни

Список рейсів на завтра по напрямку Болеславець – Сарни


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Болеславець – Сарни ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Болеславець, розклад автобусів з м. Сарни.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Сарни — Болеславець.

Автобусні рейси Болеславець – Сарни

Автобуси Болеславець – Сарни відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Болеславець в місто Сарни автобусом можна за 17 ч 30 мин. Відстань між містами становить 922 км.

Вартість квитків на автобус Болеславець – Сарни

В середньому ціна квитка становить 896 грн. Найдешевший квиток коштує 887 грн, а найдорожчий 913 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Болеславець – Сарни

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 117 квитків Болеславець – Сарни.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Болеславець і Сарни займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Болеславець

В місті Болеславець знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Bolesławiec , що знаходится за адресою вулиця Весола; будинок 23 .

Автостанції Сарни

В місті Сарни знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Сарни , що знаходится за адресою вулиця Білгородська; будинок 39 .

Зведена інформація по напрямку Болеславець – Сарни
Середня ціна квитка896 грн
Найдорожчий квиток913 грн
Найдешевший квиток887 грн
Найшвидший рейс17 ч 30 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку2
Місто Болеславець пов’язане з автостанціями159