Список рейсів з м. Жовті Води

Розклад автовокзалів і автостанцій Жовті Води

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Жовті Води. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Жовті Води - Чумаки , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Жовті Води

В Жовті Води знаходиться 108 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Жовті Води в місті Жовті Води , яка знаходиться за адресою вулиця Михайла Грушевського; дом 2Б . У день вона обслуговує 254 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 58 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Жовті Води

Автобусними перевезеннями з Жовті Води займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Bon-Voyage , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Баз (М'Я) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Жовті Води

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 21 грн, а найдорожчий 1700. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Жовті Води

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Жовті Води і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Жовті Води
Кількість автостанцій в країні108
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста58
Найдешевший квиток21
Найдорожчий квиток1700
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникBon-Voyage
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Жовті Води