Список рейсів з м. Вараш

Список рейсів до м. Вараш

Розклад автовокзалів і автостанцій Вараш

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Вараш. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Вараш - Городець , по цьому маршруту відправляється 162 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Вараш

В Вараш знаходиться 102 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Вар в місті Вараш , яка знаходиться за адресою вулиця Енергетиків; будинок 1 . У день вона обслуговує 222 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 37 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Вараш

Автобусними перевезеннями з Вараш займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Кузнецовськ Атп-15637 , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Мерседес-814 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Вараш

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 17 грн, а найдорожчий 437. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Вараш

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Вараш і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Вараш
Кількість автостанцій в країні102
Частота рейсів на тиждень162
Можна поїхати в міста37
Найдешевший квиток17
Найдорожчий квиток437
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникКузнецовськ Атп-15637
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Вар