Список рейсів з м. Новоднестровск

Список рейсів до м. Новоднестровск

Розклад автовокзалів і автостанцій Новоднестровск

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Новоднестровск. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Новодністровськ - Кельменці , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Новоднестровск

В Новоднестровск знаходиться 104 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Остановка Новоднестровск в місті Новодністровськ , яка знаходиться за адресою мікрорайон Юність; будинок 33 . У день вона обслуговує 193 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 31 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Новоднестровск

Автобусними перевезеннями з Новоднестровск займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Ярмійчук К. О. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Scania . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Новоднестровск

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 20 грн, а найдорожчий 800. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Новоднестровск

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Новоднестровск і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Новоднестровск
Кількість автостанцій в країні104
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста31
Найдешевший квиток20
Найдорожчий квиток800
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникПідприємець Ярмійчук К. О.
Найпопулярніша автостанція в країніОстановка Новоднестровск