Квитки на автобус з м. Братислава

Список рейсів з м. Братислава


Розклад автовокзалів і автостанцій Братислава

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Братислава . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Братіслава - Львів , по цьому маршруту відправляється 281 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Братислава

В Братислава знаходиться 648 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Млинська Ниви в місті Братіслава , яка знаходиться за адресою вулиця Ботова; будинок 31 . У день вона обслуговує 834 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 132 інших населених пунктів в 21 країнах.

Перевізники Братислава

Автобусними перевезеннями з Братислава займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Goopti D.O.O. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Братислава

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 127 грн, а найдорожчий 6936. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Братислава

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Братислава і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Братислава
Кількість автостанцій в країні648
Частота рейсів на тиждень281
Можна поїхати в міста132
Найдешевший квиток127
Найдорожчий квиток6936
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни21
Найпопулярніший перевізникGoopti D.O.O.
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Млинська Ниви

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Братислава