Список рейсів з м. Бельсько-Бяла

Список рейсів до м. Бельсько-Бяла

Розклад автовокзалів і автостанцій Бельсько-Бяла

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Бельсько-Бяла. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Бельсько-Бяла - Інсбрук , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Бельсько-Бяла

В Бельсько-Бяла знаходиться 1095 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Бельсько-Бяла в місті Бельсько-Бяла , яка знаходиться за адресою вулиця Варшавська; дім 7 . У день вона обслуговує 495 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 260 інших населених пунктів в 10 країнах.

Перевізники Бельсько-Бяла

Автобусними перевезеннями з Бельсько-Бяла займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Volvo B12-600 (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Бельсько-Бяла

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 54 грн, а найдорожчий 3690. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Бельсько-Бяла

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Бельсько-Бяла і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Бельсько-Бяла
Кількість автостанцій в країні1095
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста260
Найдешевший квиток54
Найдорожчий квиток3690
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни10
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Бельсько-Бяла