Квитки на автобус Тернопіль – Товсте

Список рейсів на завтра по напрямку Тернопіль – Товсте


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Тернопіль – Товсте ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Тернопіль, розклад автобусів з м. Товсте.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Товсте — Тернопіль.

Автобусні рейси Тернопіль – Товсте

Автобуси Тернопіль – Товсте відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Тернопіль в місто Товсте автобусом можна за 1 ч 3 мин. Відстань між містами становить 56 км.

Вартість квитків на автобус Тернопіль – Товсте

В середньому ціна квитка становить 55 грн. Найдешевший квиток коштує 55 грн, а найдорожчий 55 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Тернопіль – Товсте

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 81 квитків Тернопіль – Товсте.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Тернопіль і Товсте займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Тернопіль

В місті Тернопіль знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Анатолія Живова; дім 7 .

Автостанції Товсте

В місті Товсте знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це товсте , що знаходится за адресою товсте .

Зведена інформація по напрямку Тернопіль – Товсте
Середня ціна квитка55 грн
Найдорожчий квиток55 грн
Найдешевший квиток55 грн
Найшвидший рейс1 ч 3 мин
Частота рейсів на день9
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день9
Перевізників на напрямку1
Місто Тернопіль пов’язане з автостанціями1838