Квитки на автобус Новомосковськ – Покровськ

Список рейсів на завтра по напрямку Новомосковськ – Покровськ


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Новомосковськ – Покровськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Новомосковськ, розклад автобусів з м. Покровськ.

Автобусні рейси Новомосковськ – Покровськ

Автобуси Новомосковськ – Покровськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 42 рейсів. Дістатися з міста Новомосковськ в місто Покровськ автобусом можна за 3 ч 5 мин. Відстань між містами становить 176 км.

Вартість квитків на автобус Новомосковськ – Покровськ

В середньому ціна квитка становить 274 грн. Найдешевший квиток коштує 239 грн, а найдорожчий 450 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Новомосковськ – Покровськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 3 квитків Новомосковськ – Покровськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Новомосковськ і Покровськ займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Новомосковськ

В місті Новомосковськ знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал «Новомосковськ-1» , що знаходится за адресою вулиця 195-ї Стрілецької Дивізії; будинок 1А .

Автостанції Покровськ

В місті Покровськ знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Покровск , що знаходится за адресою Покровск .

Зведена інформація по напрямку Новомосковськ – Покровськ
Середня ціна квитка274 грн
Найдорожчий квиток450 грн
Найдешевший квиток239 грн
Найшвидший рейс3 ч 5 мин
Частота рейсів на день9
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день9
Перевізників на напрямку1
Місто Новомосковськ пов’язане з автостанціями480