Квитки на автобус Львів – Градець Кралове

Список рейсів на завтра по напрямку Львів – Градець Кралове


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Львів – Градець Кралове ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Львів, розклад автобусів з м. Градець Кралове.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Градець Кралове — Львів.

Автобусні рейси Львів – Градець Кралове

Автобуси Львів – Градець Кралове відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 50 рейсів. Дістатися з міста Львів в місто Градець Кралове автобусом можна за 11 ч 40 мин. Відстань між містами становить 706 км.

Вартість квитків на автобус Львів – Градець Кралове

В середньому ціна квитка становить 1011 грн. Найдешевший квиток коштує 800 грн, а найдорожчий 1487 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Львів – Градець Кралове

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Львів – Градець Кралове.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Львів і Градець Кралове займається 13 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Автостанції Градець Кралове

В місті Градець Кралове знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Термінал HD , що знаходится за адресою вулиця Надражні 1704 .

Зведена інформація по напрямку Львів – Градець Кралове
Середня ціна квитка1011 грн
Найдорожчий квиток1487 грн
Найдешевший квиток800 грн
Найшвидший рейс11 ч 40 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку13
Місто Львів пов’язане з автостанціями2036

Інші маршрути з м. Львів