Квитки на автобус Любін – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Любін – Київ


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Любін – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Любін, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Любін.

Автобусні рейси Любін – Київ

Автобуси Любін – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Любін в місто Київ автобусом можна за 24 ч 30 мин. Відстань між містами становить 1206 км.

Вартість квитків на автобус Любін – Київ

В середньому ціна квитка становить 1193 грн. Найдешевший квиток коштує 1184 грн, а найдорожчий 1202 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Любін – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Любін – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Любін і Київ займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Любін

В місті Любін знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Stella , що знаходится за адресою вулиця Сцінавска; будинок 22 .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Любін – Київ
Середня ціна квитка1193 грн
Найдорожчий квиток1202 грн
Найдешевший квиток1184 грн
Найшвидший рейс24 ч 30 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку2
Місто Любін пов’язане з автостанціями507