Квитки на автобус Лодзь – Радехів

Список рейсів на завтра по напрямку Лодзь – Радехів


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Лодзь – Радехів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Лодзь, розклад автобусів з м. Радехів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Радехів — Лодзь.

Автобусні рейси Лодзь – Радехів

Автобуси Лодзь – Радехів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Лодзь в місто Радехів автобусом можна за 11 ч 45 мин. Відстань між містами становить 479 км.

Вартість квитків на автобус Лодзь – Радехів

В середньому ціна квитка становить 570 грн. Найдешевший квиток коштує 570 грн, а найдорожчий 570 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Лодзь – Радехів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 9 квитків Лодзь – Радехів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Лодзь і Радехів займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Лодзь

В місті Лодзь знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Калиска , що знаходится за адресою алея Влокняжі; будинок 227 .

Автостанції Радехів

В місті Радехів знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Радехів , що знаходится за адресою Радехів .

Зведена інформація по напрямку Лодзь – Радехів
Середня ціна квитка570 грн
Найдорожчий квиток570 грн
Найдешевший квиток570 грн
Найшвидший рейс11 ч 45 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку1
Місто Лодзь пов’язане з автостанціями1375