Квитки на автобус Красилів – Білогір'я

Список рейсів на завтра по напрямку Красилів – Білогір'я


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Красилів – Білогір'я ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Красилів, розклад автобусів з м. Білогір'я.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Білогір'я — Красилів.

Автобусні рейси Красилів – Білогір'я

Автобуси Красилів – Білогір'я відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Красилів в місто Білогір'я автобусом можна за 2 ч 35 мин. Відстань між містами становить 77 км.

Вартість квитків на автобус Красилів – Білогір'я

В середньому ціна квитка становить 99 грн. Найдешевший квиток коштує 83 грн, а найдорожчий 115 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Красилів – Білогір'я

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 162 квитків Красилів – Білогір'я.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Красилів і Білогір'я займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Красилів

В місті Красилів знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка АЗС SHELL , що знаходится за адресою траса Н-03 .

Автостанції Білогір'я

В місті Білогір'я знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Білогір'я , що знаходится за адресою вулиця Бондарчука; будинок 19 .

Зведена інформація по напрямку Красилів – Білогір'я
Середня ціна квитка99 грн
Найдорожчий квиток115 грн
Найдешевший квиток83 грн
Найшвидший рейс2 ч 35 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку2
Місто Красилів пов’язане з автостанціями206