Квитки на автобус Кельн – Полтава

Список рейсів на завтра по напрямку Кельн – Полтава


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Кельн – Полтава ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Кельн, розклад автобусів з м. Полтава.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Полтава — Кельн.

Автобусні рейси Кельн – Полтава

Автобуси Кельн – Полтава відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Кельн в місто Полтава автобусом можна за 38 ч 0 мин. Відстань між містами становить 2343 км.

Вартість квитків на автобус Кельн – Полтава

В середньому ціна квитка становить 2702 грн. Найдешевший квиток коштує 2200 грн, а найдорожчий 3652 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Кельн – Полтава

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 162 квитків Кельн – Полтава.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Кельн і Полтава займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Кельн

В місті Кельн знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це одеколон , що знаходится за адресою Cologne .

Автостанції Полтава

В місті Полтава знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Полтава , що знаходится за адресою вулиця Великотирнівська; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Кельн – Полтава
Середня ціна квитка2702 грн
Найдорожчий квиток3652 грн
Найдешевший квиток2200 грн
Найшвидший рейс38 ч 0 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку6
Місто Кельн пов’язане з автостанціями928