Квитки на автобус Червоноград – Живець

Список рейсів на завтра по напрямку Червоноград – Живець


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Червоноград – Живець ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Червоноград, розклад автобусів з м. Живець.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Живець — Червоноград.

Автобусні рейси Червоноград – Живець

Автобуси Червоноград – Живець відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 12 рейсів. Дістатися з міста Червоноград в місто Живець автобусом можна за 11 ч 35 мин. Відстань між містами становить 441 км.

Вартість квитків на автобус Червоноград – Живець

В середньому ціна квитка становить 1013 грн. Найдешевший квиток коштує 950 грн, а найдорожчий 1075 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Червоноград – Живець

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 144 квитків Червоноград – Живець.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Червоноград і Живець займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Червоноград

В місті Червоноград знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Червоноград , що знаходится за адресою вулиця Сокальська; дім 3 .

Автостанції Живець

В місті Живець знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Живець , що знаходится за адресою Живець .

Зведена інформація по напрямку Червоноград – Живець
Середня ціна квитка1013 грн
Найдорожчий квиток1075 грн
Найдешевший квиток950 грн
Найшвидший рейс11 ч 35 мин
Частота рейсів на день16
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день16
Перевізників на напрямку1
Місто Червоноград пов’язане з автостанціями607