Список рейсів до м. Живець

Розклад автовокзалів і автостанцій Живець

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Живець. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Живець - Ессен , по цьому маршруту відправляється 171 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Живець

В Живець знаходиться 40 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це кутикула в місті Живець , яка знаходиться за адресою Живець . У день вона обслуговує 58 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 28 інших населених пунктів в 3 країнах.

Перевізники Живець

Автобусними перевезеннями з Живець займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Kantol , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Man . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Живець

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 889 грн, а найдорожчий 1988. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Живець

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Живець і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Живець
Кількість автостанцій в країні40
Частота рейсів на тиждень171
Можна поїхати в міста28
Найдешевший квиток889
Найдорожчий квиток1988
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни3
Найпопулярніший перевізникKantol
Найпопулярніша автостанція в країнікутикула