Квитки на автобус Бельсько-Бяла – Житомир

Список рейсів на завтра по напрямку Бельсько-Бяла – Житомир


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Бельсько-Бяла – Житомир ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Бельсько-Бяла, розклад автобусів з м. Житомир.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Житомир — Бельсько-Бяла.

Автобусні рейси Бельсько-Бяла – Житомир

Автобуси Бельсько-Бяла – Житомир відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 23 рейсів. Дістатися з міста Бельсько-Бяла в місто Житомир автобусом можна за 16 ч 25 мин. Відстань між містами становить 828 км.

Вартість квитків на автобус Бельсько-Бяла – Житомир

В середньому ціна квитка становить 1136 грн. Найдешевший квиток коштує 843 грн, а найдорожчий 1392 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Бельсько-Бяла – Житомир

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Бельсько-Бяла – Житомир.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Бельсько-Бяла і Житомир займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Бельсько-Бяла

В місті Бельсько-Бяла знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Бельсько-Бяла , що знаходится за адресою вулиця Варшавська; дім 7 .

Автостанції Житомир

В місті Житомир знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 93 .

Зведена інформація по напрямку Бельсько-Бяла – Житомир
Середня ціна квитка1136 грн
Найдорожчий квиток1392 грн
Найдешевший квиток843 грн
Найшвидший рейс16 ч 25 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку4
Місто Бельсько-Бяла пов’язане з автостанціями717