Розклад руху автобусів та маршруток з м. Зволен

Сортувати

00:00
Зволен
Автостанція Зволен
00:00
Ужгород
Автовокзал "Центральний"
8 год 30 хв
1400 UAH
"Ерабус" ТОВ
Рейс:
Графік: Щоденно
Перевiзник
"Ерабус" ТОВ
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
Зволен
Автостанція Зволен
вул. балкан, буд. 53
Ужгород
Автовокзал "Центральний"
вул. Станційна, буд. 2
1400 UAH
00:00
Зволен
Автостанція Зволен
00:00
Мукачево
Автовокзал Мукачеве
9 год 40 хв
1400 UAH
"Ерабус" ТОВ
Рейс:
Графік: Щоденно
Перевiзник
"Ерабус" ТОВ
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
Зволен
Автостанція Зволен
вул. балкан, буд. 53
Мукачево
Автовокзал Мукачеве
вул. Академіка Павлова, буд. 14/16
1400 UAH

Дата останнього оновлення: 29.11.2023. Більш актуальний розклад автобусів з м. Зволен ви можете дізнатися, вибравши дату у формі пошуку вгорі сторінки

Розклад автовокзалів і автостанцій м. Зволен

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів з м. Зволен . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Зволен – Нижні Ворота , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали м. Зволен

В місті Зволен знаходиться 16 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Зволенскій , який знаходиться за адресою вулиця Балкан; будинок 53 . Середня кількість рейсів - 196 на день. Завдяки автобусним перевезенням, пасажири можуть здійснити подорож з міста Зволен в 9 інших населених пунктів в 1 країнах. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Яців В.В. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі "Neoplan (Free) ".

Перевізники м. Зволен

Автобусними перевезеннями з міста Зволен займається різні компанії. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. UkrPas дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш відповідний.

Вартість квитків на автобус з м. Зволен

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить грн. Найдешевший квиток коштує 1100 грн., а найдорожчий 1273 грн. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в Жовтні, Листопаді, а також з Січня по Квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з міста Зволен

Для оформлення бронювання та покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму вгорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою зручного для вас методу оплати. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки у зворотний бік своєї подорожі, використовуючи наш сайт.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Зволен

Кількість автостанцій в місті: 16
Частота рейсів в тиждень: 180
Можна поїхати в міста: 9
Найдешевший квиток: 1100
Найдорожчий квиток: 1273
Середня ціна квитка:
Можна поїхати в країни: 1
Найпопулярніший перевізник: Підприємець Яців В.В.
Найпопулярніша автостанція в країні: автовокзал Зволенскій

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Зволен

ЗМІ про нас