icon-arrow-left-mob-search
Вуппертальicon-arrow-right-mob-search
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to

Відправлення

dateTo

Пасажири

icon-arrow-back
Розклад автовокзалів і автостанцій Вупперталь

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Вупперталь . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Вупперталь - Івано-Франківськ , по цьому маршруту відправляється 171 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Вупперталь

В Вупперталь знаходиться 30 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Рюттеншайд в місті Вупперталь , яка знаходиться за адресою Кізельштрассе . У день вона обслуговує 28 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 22 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Вупперталь

Автобусними перевезеннями з Вупперталь займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Мерседес (18) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Вупперталь

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 1800 грн, а найдорожчий 3697. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Вупперталь

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Вупперталь і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Вупперталь
Кількість автостанцій в країні30
Частота рейсів на тиждень171
Можна поїхати в міста22
Найдешевший квиток1800
Найдорожчий квиток3697
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Рюттеншайд

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Вупперталь