Список рейсів з м. Возсіятське

Розклад автовокзалів і автостанцій Возсіятське

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Возсіятське. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Возсіятське - Нова Одеса , по цьому маршруту відправляється 135 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Возсіятське

В Возсіятське знаходиться 4 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це зупинка Возсіятське в місті Возсіятське , яка знаходиться за адресою село Возсіятське; траса Н-14 . У день вона обслуговує 27 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 2 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Возсіятське

Автобусними перевезеннями з Возсіятське займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Гаджієв Ф.С. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Еталон Баз А079.20 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Возсіятське

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 79 грн, а найдорожчий 137. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Возсіятське

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Возсіятське і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Возсіятське
Кількість автостанцій в країні4
Частота рейсів на тиждень135
Можна поїхати в міста2
Найдешевший квиток79
Найдорожчий квиток137
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникПідприємець Гаджієв Ф.С.
Найпопулярніша автостанція в країнізупинка Возсіятське