Розклад руху автобусів та маршруток з м. Київ

Сортувати

00:00
Київ
Автовокзал "Центральний"
00:00
Возсіятське
Зупинка Возсіятське
6 год 50 хв
800 UAH
"Оріон-Авто" ТДВ
Рейс:
Графік: Щоденно
Перевiзник
"Оріон-Авто" ТДВ
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
Київ
Автовокзал "Центральний"
метро Деміївська, проспект Науки, буд. 1/2
Возсіятське
Зупинка Возсіятське
село Возсіятське, траса Н-14
800 UAH

Дата останнього оновлення: 1.12.2023. Більш актуальний розклад автобусів з м. Київ ви можете дізнатися, вибравши дату у формі пошуку вгорі сторінки

Розклад автовокзалів і автостанцій м. Київ

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів з м. Київ . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Київ – Одеса , по цьому маршруту відправляється 30717 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали м. Київ

В місті Київ знаходиться 36100 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , який знаходиться за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 . Середня кількість рейсів - 7171 на день. Завдяки автобусним перевезенням, пасажири можуть здійснити подорож з міста Київ в 1492 інших населених пунктів в 22 країнах. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Данилко М.В. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі "Mercedes Sprinter (Cb) ".

Перевізники м. Київ

Автобусними перевезеннями з міста Київ займається різні компанії. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. UkrPas дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш відповідний.

Вартість квитків на автобус з м. Київ

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить грн. Найдешевший квиток коштує 13 грн., а найдорожчий 6482 грн. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в Жовтні, Листопаді, а також з Січня по Квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з міста Київ

Для оформлення бронювання та покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму вгорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою зручного для вас методу оплати. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки у зворотний бік своєї подорожі, використовуючи наш сайт.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Київ

Кількість автостанцій в місті: 36100
Частота рейсів в тиждень: 30717
Можна поїхати в міста: 1492
Найдешевший квиток: 13
Найдорожчий квиток: 6482
Середня ціна квитка:
Можна поїхати в країни: 22
Найпопулярніший перевізник: Підприємець Данилко М.В.
Найпопулярніша автостанція в країні: Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал)

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Київ

ЗМІ про нас