Квитки на автобус з м. Трір

Список рейсів з м. Трір


Розклад автовокзалів і автостанцій Трір

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Трір . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Трір - Харків , по цьому маршруту відправляється 162 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Трір

В Трір знаходиться 12 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Залізничний вокзал Трієр в місті Трір , яка знаходиться за адресою Банхофплац; будинок 1 . У день вона обслуговує 12 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 12 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Трір

Автобусними перевезеннями з Трір займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Odri , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Мерседес . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Трір

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 2538 грн, а найдорожчий 3808. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Трір

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Трір і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Трір
Кількість автостанцій в країні12
Частота рейсів на тиждень162
Можна поїхати в міста12
Найдешевший квиток2538
Найдорожчий квиток3808
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникOdri
Найпопулярніша автостанція в країніЗалізничний вокзал Трієр

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Трір