Розклад автовокзалів і автостанцій Товсте

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Товсте. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Товсте - Острава , по цьому маршруту відправляється 153 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Товсте

В Товсте знаходиться 20 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Товсте в місті Товсте , яка знаходиться за адресою вулиця Українська; будинок 63 . У день вона обслуговує 70 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 11 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Товсте

Автобусними перевезеннями з Товсте займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Нов-Транс-Авто , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan 71 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Товсте

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 52 грн, а найдорожчий 997. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Товсте

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Товсте і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Товсте
Кількість автостанцій в країні20
Частота рейсів на тиждень153
Можна поїхати в міста11
Найдешевший квиток52
Найдорожчий квиток997
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникНов-Транс-Авто
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Товсте