Список рейсів з м. Тальне

Розклад автовокзалів і автостанцій Тальне

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Тальне. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Тальне - Криві Коліна , по цьому маршруту відправляється 162 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Тальне

В Тальне знаходиться 6 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Тальне в місті Тальне , яка знаходиться за адресою Тальне . У день вона обслуговує 52 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 3 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Тальне

Автобусними перевезеннями з Тальне займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Тальнівське Атп 17137 , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Мерседес-18 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Тальне

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 28 грн, а найдорожчий 240. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Тальне

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Тальне і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Тальне
Кількість автостанцій в країні6
Частота рейсів на тиждень162
Можна поїхати в міста3
Найдешевший квиток28
Найдорожчий квиток240
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникТальнівське Атп 17137
Найпопулярніша автостанція в країніТальне