Список рейсів до м. Смоліне

Розклад автовокзалів і автостанцій Смоліне

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Смоліне. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Смоліне - Мала Виска , по цьому маршруту відправляється 171 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Смоліне

В Смоліне знаходиться 12 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Смоліне в місті Смоліне , яка знаходиться за адресою вулиця Козакова; будинок 10А . У день вона обслуговує 16 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 4 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Смоліне

Автобусними перевезеннями з Смоліне займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Олікс , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Рута18 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Смоліне

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 40 грн, а найдорожчий 89. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Смоліне

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Смоліне і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Смоліне
Кількість автостанцій в країні12
Частота рейсів на тиждень171
Можна поїхати в міста4
Найдешевший квиток40
Найдорожчий квиток89
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникОлікс
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Смоліне