Список рейсів з м. Сколе

Список рейсів до м. Сколе

Розклад автовокзалів і автостанцій Сколе

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Сколе. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Сколе - Ужгород , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Сколе

В Сколе знаходиться 10 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Сколе в місті Сколе , яка знаходиться за адресою вулиця Стрийська; будинок 26 . У день вона обслуговує 58 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 5 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Сколе

Автобусними перевезеннями з Сколе займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Горохівське Атп-10764 , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Baz-A079.23 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Сколе

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 63 грн, а найдорожчий 170. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Сколе

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Сколе і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Сколе
Кількість автостанцій в країні10
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста5
Найдешевший квиток63
Найдорожчий квиток170
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникГорохівське Атп-10764
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Сколе