Квитки на автобус з м. Саарбрюкен

Список рейсів з м. Саарбрюкен


Розклад автовокзалів і автостанцій Саарбрюкен

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Саарбрюкен . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Саарбрюкен - Харків , по цьому маршруту відправляється 153 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Саарбрюкен

В Саарбрюкен знаходиться 16 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автобус «Ландау» в місті Саарбрюкен , яка знаходиться за адресою Дудвайлерштрассе; будинок 98 . У день вона обслуговує 25 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 14 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Саарбрюкен

Автобусними перевезеннями з Саарбрюкен займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Man . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Саарбрюкен

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 2538 грн, а найдорожчий 3818. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Саарбрюкен

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Саарбрюкен і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Саарбрюкен
Кількість автостанцій в країні16
Частота рейсів на тиждень153
Можна поїхати в міста14
Найдешевший квиток2538
Найдорожчий квиток3818
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніАвтобус «Ландау»

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Саарбрюкен