Список рейсів з м. Аеропорт Жешув-Ясенка

Список рейсів до м. Аеропорт Жешув-Ясенка

Розклад автовокзалів і автостанцій Аеропорт Жешув-Ясенка

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Аеропорт Жешув-Ясенка. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Аеропорт Жешув-Ясенка - Поляньчик , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Аеропорт Жешув-Ясенка

В Аеропорт Жешув-Ясенка знаходиться 48 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Аеропорт Жешув-Ясенка в місті Аеропорт Жешув-Ясенка , яка знаходиться за адресою Аеропорт Жешув-Ясенка . У день вона обслуговує 110 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 24 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Аеропорт Жешув-Ясенка

Автобусними перевезеннями з Аеропорт Жешув-Ясенка займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Galicja Express , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Scania Irizar . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Аеропорт Жешув-Ясенка

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 81 грн, а найдорожчий 764. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Аеропорт Жешув-Ясенка

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Аеропорт Жешув-Ясенка і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Аеропорт Жешув-Ясенка
Кількість автостанцій в країні48
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста24
Найдешевший квиток81
Найдорожчий квиток764
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникGalicja Express
Найпопулярніша автостанція в країніАеропорт Жешув-Ясенка