Розклад автовокзалів і автостанцій Поляниця

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Поляниця. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Поляниця - Яремче , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Поляниця

В Поляниця знаходиться 52 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Зупинка Нова пошта 1 відділення в місті Поляниця , яка знаходиться за адресою вулиця Карпатська . У день вона обслуговує 92 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 19 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Поляниця

Автобусними перевезеннями з Поляниця займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Кот Є.В. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Van Hool 915 (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Поляниця

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 40 грн, а найдорожчий 1070. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Поляниця

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Поляниця і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Поляниця
Кількість автостанцій в країні52
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста19
Найдешевший квиток40
Найдорожчий квиток1070
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникПідприємець Кот Є.В.
Найпопулярніша автостанція в країніЗупинка Нова пошта 1 відділення