Розклад автовокзалів і автостанцій Новояворівськ

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Новояворівськ. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Новояворівськ - Стальова Воля , по цьому маршруту відправляється 171 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Новояворівськ

В Новояворівськ знаходиться 20 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Новояворовск в місті Новояворівськ , яка знаходиться за адресою вулиця Івана Франка; будинок 5 . У день вона обслуговує 120 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 15 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Новояворівськ

Автобусними перевезеннями з Новояворівськ займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Trans-Europa , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Scania Irizar . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Новояворівськ

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 400 грн, а найдорожчий 686. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Новояворівськ

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Новояворівськ і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Новояворівськ
Кількість автостанцій в країні20
Частота рейсів на тиждень171
Можна поїхати в міста15
Найдешевший квиток400
Найдорожчий квиток686
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникTrans-Europa
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Новояворовск