Розклад руху автобусів та маршруток з м. Нова Ушиця

Сортувати

00:00
Нова Ушиця
Автостанція Нова Ушиця
00:00
Варшава
Автовокзал "Варшава-Заходня"
17 год 40 хв
1500 UAH
"Рябоконь О.І." ФОП
Рейс:
Графік: Щоденно
Перевiзник
"Рябоконь О.І." ФОП
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
Нова Ушиця
Автостанція Нова Ушиця
вул. Шевченка, буд. 24
Варшава
Автовокзал "Варшава-Заходня"
Єрусалимські алеї, буд. 144
1500 UAH

Дата останнього оновлення: 1.12.2023. Більш актуальний розклад автобусів з м. Нова Ушиця ви можете дізнатися, вибравши дату у формі пошуку вгорі сторінки

Розклад автовокзалів і автостанцій м. Нова Ушиця

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів з м. Нова Ушиця . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Нова Ушиця – Дунаївці , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали м. Нова Ушиця

В місті Нова Ушиця знаходиться 16 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Нова Ушиця , який знаходиться за адресою вулиця Шевченко; будинок 24 . Середня кількість рейсів - 40 на день. Завдяки автобусним перевезенням, пасажири можуть здійснити подорож з міста Нова Ушиця в 8 інших населених пунктів в 1 країнах. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Україно-Шведське Атп 10943 , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі "Yutong (Св) ".

Перевізники м. Нова Ушиця

Автобусними перевезеннями з міста Нова Ушиця займається різні компанії. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. UkrPas дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш відповідний.

Вартість квитків на автобус з м. Нова Ушиця

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить грн. Найдешевший квиток коштує 26 грн., а найдорожчий 304 грн. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в Жовтні, Листопаді, а також з Січня по Квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з міста Нова Ушиця

Для оформлення бронювання та покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму вгорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою зручного для вас методу оплати. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки у зворотний бік своєї подорожі, використовуючи наш сайт.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Нова Ушиця

Кількість автостанцій в місті: 16
Частота рейсів в тиждень: 180
Можна поїхати в міста: 8
Найдешевший квиток: 26
Найдорожчий квиток: 304
Середня ціна квитка:
Можна поїхати в країни: 1
Найпопулярніший перевізник: Україно-Шведське Атп 10943
Найпопулярніша автостанція в країні: Автовокзал Нова Ушиця

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Нова Ушиця

ЗМІ про нас