Розклад руху автобусів та маршруток з м. Нітра

Сортувати

00:00
Нітра
Автостанція Нітра
00:00
Ужгород
Автовокзал "Центральний"
10 год 15 хв
1400 UAH
"Ерабус" ТОВ
Рейс:
Графік: Щоденно
Перевiзник
"Ерабус" ТОВ
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
Нітра
Автостанція Нітра
вул. Станична, буд. 1
Ужгород
Автовокзал "Центральний"
вул. Станційна, буд. 2
1400 UAH
00:00
Нітра
Автостанція Нітра
00:00
Мукачево
Автовокзал Мукачеве
11 год 25 хв
1400 UAH
"Ерабус" ТОВ
Рейс:
Графік: Щоденно
Перевiзник
"Ерабус" ТОВ
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
Нітра
Автостанція Нітра
вул. Станична, буд. 1
Мукачево
Автовокзал Мукачеве
вул. Академіка Павлова, буд. 14/16
1400 UAH

Дата останнього оновлення: 29.11.2023. Більш актуальний розклад автобусів з м. Нітра ви можете дізнатися, вибравши дату у формі пошуку вгорі сторінки

Розклад автовокзалів і автостанцій м. Нітра

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів з м. Нітра . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Нітра – Прага , по цьому маршруту відправляється 153 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали м. Нітра

В місті Нітра знаходиться 20 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Нітра , який знаходиться за адресою вулиця Станично . Середня кількість рейсів - 229 на день. Завдяки автобусним перевезенням, пасажири можуть здійснити подорож з міста Нітра в 16 інших населених пунктів в 2 країнах. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Яців В.В. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі "Клас Люкс ".

Перевізники м. Нітра

Автобусними перевезеннями з міста Нітра займається різні компанії. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. UkrPas дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш відповідний.

Вартість квитків на автобус з м. Нітра

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить грн. Найдешевший квиток коштує 400 грн., а найдорожчий 1273 грн. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в Жовтні, Листопаді, а також з Січня по Квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з міста Нітра

Для оформлення бронювання та покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму вгорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою зручного для вас методу оплати. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки у зворотний бік своєї подорожі, використовуючи наш сайт.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Нітра

Кількість автостанцій в місті: 20
Частота рейсів в тиждень: 153
Можна поїхати в міста: 16
Найдешевший квиток: 400
Найдорожчий квиток: 1273
Середня ціна квитка:
Можна поїхати в країни: 2
Найпопулярніший перевізник: Підприємець Яців В.В.
Найпопулярніша автостанція в країні: автовокзал Нітра

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Нітра

ЗМІ про нас