Квитки на автобус з м. Нітра

Список рейсів з м. Нітра


Розклад автовокзалів і автостанцій Нітра

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Нітра . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Нітра - Прага , по цьому маршруту відправляється 153 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Нітра

В Нітра знаходиться 20 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Нітра в місті Нітра , яка знаходиться за адресою вулиця Станично . У день вона обслуговує 229 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 16 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Нітра

Автобусними перевезеннями з Нітра займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Яців В.В. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Клас Люкс . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Нітра

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 400 грн, а найдорожчий 1273. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Нітра

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Нітра і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Нітра
Кількість автостанцій в країні20
Частота рейсів на тиждень153
Можна поїхати в міста16
Найдешевший квиток400
Найдорожчий квиток1273
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникПідприємець Яців В.В.
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Нітра

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Нітра