Розклад руху автобусів та маршруток з м. Муровані Курилівці

Сортувати

00:00
Муровані Курилівці
Автостанція Муровані Курилівці
00:00
Варшава
Автовокзал "Варшава-Заходня"
18 год 25 хв
1700 UAH
"Рябоконь О.І." ФОП
Рейс:
Графік: Щоденно
Перевiзник
"Рябоконь О.І." ФОП
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
Муровані Курилівці
Автостанція Муровані Курилівці
вул. Комарова, буд. 4
Варшава
Автовокзал "Варшава-Заходня"
Єрусалимські алеї, буд. 144
1700 UAH

Дата останнього оновлення: 1.12.2023. Більш актуальний розклад автобусів з м. Муровані Курилівці ви можете дізнатися, вибравши дату у формі пошуку вгорі сторінки

Розклад автовокзалів і автостанцій м. Муровані Курилівці

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів з м. Муровані Курилівці . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Муровані Курилівці – Первомайськ , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали м. Муровані Курилівці

В місті Муровані Курилівці знаходиться 48 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Муровані Курилівці , який знаходиться за адресою вулиця Комарова; будинок 4 . Середня кількість рейсів - 319 на день. Завдяки автобусним перевезенням, пасажири можуть здійснити подорож з міста Муровані Курилівці в 29 інших населених пунктів в 2 країнах. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Вінницький Таксопарк Плюс , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі "Мерседес 18 ".

Перевізники м. Муровані Курилівці

Автобусними перевезеннями з міста Муровані Курилівці займається різні компанії. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. UkrPas дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш відповідний.

Вартість квитків на автобус з м. Муровані Курилівці

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить грн. Найдешевший квиток коштує 39 грн., а найдорожчий 867 грн. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в Жовтні, Листопаді, а також з Січня по Квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з міста Муровані Курилівці

Для оформлення бронювання та покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму вгорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою зручного для вас методу оплати. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки у зворотний бік своєї подорожі, використовуючи наш сайт.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Муровані Курилівці

Кількість автостанцій в місті: 48
Частота рейсів в тиждень: 180
Можна поїхати в міста: 29
Найдешевший квиток: 39
Найдорожчий квиток: 867
Середня ціна квитка:
Можна поїхати в країни: 2
Найпопулярніший перевізник: Вінницький Таксопарк Плюс
Найпопулярніша автостанція в країні: Автостанція Муровані Курилівці

ЗМІ про нас