Розклад руху автобусів та маршруток з м. Міхаловце

Сортувати

00:00
Міхаловце
Залізнична станція Михаловце
00:00
Ужгород
Автовокзал "Центральний"
3 год 50 хв
300 UAH
"Ерабус" ТОВ
Рейс:
Графік: Щоденно
Перевiзник
"Ерабус" ТОВ
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
Міхаловце
Залізнична станція Михаловце
вул. Станична, 3
Ужгород
Автовокзал "Центральний"
вул. Станційна, буд. 2
300 UAH
00:00
Міхаловце
Залізнична станція Михаловце
00:00
Мукачево
Автовокзал Мукачеве
4 год 0 хв
300 UAH
"Ерабус" ТОВ
Рейс:
Графік: Щоденно
Перевiзник
"Ерабус" ТОВ
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
Міхаловце
Залізнична станція Михаловце
вул. Станична, 3
Мукачево
Автовокзал Мукачеве
вул. Академіка Павлова, буд. 14/16
300 UAH

Дата останнього оновлення: 29.11.2023. Більш актуальний розклад автобусів з м. Міхаловце ви можете дізнатися, вибравши дату у формі пошуку вгорі сторінки

Розклад автовокзалів і автостанцій м. Міхаловце

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів з м. Міхаловце . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Міхаловце – Ужгород , по цьому маршруту відправляється 271 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали м. Міхаловце

В місті Міхаловце знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Залізничний вокзал Міхаловце , який знаходиться за адресою вулиця Станично; 3 . Середня кількість рейсів - 225 на день. Завдяки автобусним перевезенням, пасажири можуть здійснити подорож з міста Міхаловце в 6 інших населених пунктів в 1 країнах. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Eurobus , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі "Neoplann216H ".

Перевізники м. Міхаловце

Автобусними перевезеннями з міста Міхаловце займається різні компанії. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. UkrPas дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш відповідний.

Вартість квитків на автобус з м. Міхаловце

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить грн. Найдешевший квиток коштує 110 грн., а найдорожчий 203 грн. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в Жовтні, Листопаді, а також з Січня по Квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з міста Міхаловце

Для оформлення бронювання та покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму вгорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою зручного для вас методу оплати. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки у зворотний бік своєї подорожі, використовуючи наш сайт.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Міхаловце

Кількість автостанцій в місті: 6
Частота рейсів в тиждень: 271
Можна поїхати в міста: 6
Найдешевший квиток: 110
Найдорожчий квиток: 203
Середня ціна квитка:
Можна поїхати в країни: 1
Найпопулярніший перевізник: Eurobus
Найпопулярніша автостанція в країні: Залізничний вокзал Міхаловце

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Міхаловце

ЗМІ про нас