Квитки на автобус з м. Майнц

Список рейсів з м. Майнц


Розклад автовокзалів і автостанцій Майнц

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Майнц . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Майнц - Львів , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Майнц

В Майнц знаходиться 7 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Mainz в місті Майнц , яка знаходиться за адресою Mainz . У день вона обслуговує 22 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 8 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Майнц

Автобусними перевезеннями з Майнц займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі 56 Місця Категорія Тс М2 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Майнц

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 1719 грн, а найдорожчий 3532. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Майнц

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Майнц і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Майнц
Кількість автостанцій в країні7
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста8
Найдешевший квиток1719
Найдорожчий квиток3532
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніMainz

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Майнц