icon-arrow-left-mob-search
Леверкузенicon-arrow-right-mob-search
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to

Відправлення

dateTo

Пасажири

icon-arrow-back
Розклад автовокзалів і автостанцій Леверкузен

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Леверкузен . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Леверкузен - Водзіслав Шльонський , по цьому маршруту відправляється 171 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Леверкузен

В Леверкузен знаходиться 54 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Леверкузен в місті Леверкузен , яка знаходиться за адресою Leverkusen . У день вона обслуговує 57 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 50 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Леверкузен

Автобусними перевезеннями з Леверкузен займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sandra-Madeltrans , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Баз-70 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Леверкузен

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 2141 грн, а найдорожчий 2674. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Леверкузен

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Леверкузен і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Леверкузен
Кількість автостанцій в країні54
Частота рейсів на тиждень171
Можна поїхати в міста50
Найдешевший квиток2141
Найдорожчий квиток2674
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникSandra-Madeltrans
Найпопулярніша автостанція в країніЛеверкузен

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Леверкузен