Список рейсів з м. Козеніце

Список рейсів до м. Козеніце

Розклад автовокзалів і автостанцій Козеніце

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Козеніце. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Козеніце - Пясєчно , по цьому маршруту відправляється 171 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Козеніце

В Козеніце знаходиться 12 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Kozenice в місті Козеніце , яка знаходиться за адресою Козєніце . У день вона обслуговує 11 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 8 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Козеніце

Автобусними перевезеннями з Козеніце займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Travelbuss , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Van Hool T-928 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Козеніце

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 30 грн, а найдорожчий 217. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Козеніце

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Козеніце і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Козеніце
Кількість автостанцій в країні12
Частота рейсів на тиждень171
Можна поїхати в міста8
Найдешевший квиток30
Найдорожчий квиток217
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникTravelbuss
Найпопулярніша автостанція в країніKozenice