Квитки на автобус з м. Коблєнц

Список рейсів з м. Коблєнц


Розклад автовокзалів і автостанцій Коблєнц

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Коблєнц . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Коблєнц - Тернопіль , по цьому маршруту відправляється 135 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Коблєнц

В Коблєнц знаходиться 30 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Зупинка Спарде-Банк в місті Коблєнц , яка знаходиться за адресою Франкенштрассе; будинок 1-3 . У день вона обслуговує 31 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 19 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Коблєнц

Автобусними перевезеннями з Коблєнц займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Odri , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Setra . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Коблєнц

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 1758 грн, а найдорожчий 3816. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Коблєнц

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Коблєнц і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Коблєнц
Кількість автостанцій в країні30
Частота рейсів на тиждень135
Можна поїхати в міста19
Найдешевший квиток1758
Найдорожчий квиток3816
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникOdri
Найпопулярніша автостанція в країніЗупинка Спарде-Банк

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Коблєнц