Розклад руху автобусів та маршруток з м. Перуджа

Сортувати

00:00
Перуджа
Зупинка "Prepo"
00:00
Кам'янка
Зупинка "АЗС WOG"
40 год 45 хв
5785 UAH
«ЗАХІД-ТРАНС-СЕРВІС» ПП
Рейс:
Графік: Щоденно
Перевiзник
«ЗАХІД-ТРАНС-СЕРВІС» ПП
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
Перуджа
Зупинка "Prepo"
вул. П'єтро Караттолі
Кам'янка
Зупинка "АЗС WOG"
вул. Шевченка, буд. 51А
5785 UAH
00:00
Ліворно
Залізничний вокзал Ліворно
00:00
Кам'янка
Зупинка "АЗС WOG"
37 год 30 хв
5745 UAH
«ЗАХІД-ТРАНС-СЕРВІС» ПП
Рейс:
Графік: Щоденно
Перевiзник
«ЗАХІД-ТРАНС-СЕРВІС» ПП
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
Ліворно
Залізничний вокзал Ліворно
площа Данте
Кам'янка
Зупинка "АЗС WOG"
вул. Шевченка, буд. 51А
5745 UAH

Дата останнього оновлення: 2.12.2023. Більш актуальний розклад автобусів з м. Перуджа ви можете дізнатися, вибравши дату у формі пошуку вгорі сторінки

Розклад автовокзалів і автостанцій м. Перуджа

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів з м. Перуджа . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Перуджа – Люблін , по цьому маршруту відправляється 171 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали м. Перуджа

В місті Перуджа знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Kapolineya , який знаходиться за адресою площа Каполінея Бас 06124 . Середня кількість рейсів - 25 на день. Завдяки автобусним перевезенням, пасажири можуть здійснити подорож з міста Перуджа в 14 інших населених пунктів в 1 країнах. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Eurores , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі "Mercedes Sprinter (Cb) ".

Перевізники м. Перуджа

Автобусними перевезеннями з міста Перуджа займається різні компанії. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. UkrPas дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш відповідний.

Вартість квитків на автобус з м. Перуджа

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить грн. Найдешевший квиток коштує 2582 грн., а найдорожчий 3259 грн. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в Жовтні, Листопаді, а також з Січня по Квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з міста Перуджа

Для оформлення бронювання та покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму вгорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою зручного для вас методу оплати. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки у зворотний бік своєї подорожі, використовуючи наш сайт.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Перуджа

Кількість автостанцій в місті: 28
Частота рейсів в тиждень: 171
Можна поїхати в міста: 14
Найдешевший квиток: 2582
Найдорожчий квиток: 3259
Середня ціна квитка:
Можна поїхати в країни: 1
Найпопулярніший перевізник: Eurores
Найпопулярніша автостанція в країні: автовокзал Kapolineya

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Перуджа

ЗМІ про нас