Квитки на автобус з м. Кайзерслаутерн

Список рейсів з м. Кайзерслаутерн


Розклад автовокзалів і автостанцій Кайзерслаутерн

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Кайзерслаутерн . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Кайзерслаутерн - Дніпро , по цьому маршруту відправляється 171 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Кайзерслаутерн

В Кайзерслаутерн знаходиться 16 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Кайзерслаутерн в місті Кайзерслаутерн , яка знаходиться за адресою Kaiserslautern . У день вона обслуговує 25 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 17 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Кайзерслаутерн

Автобусними перевезеннями з Кайзерслаутерн займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Odri , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Man . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Кайзерслаутерн

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 2538 грн, а найдорожчий 3818. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Кайзерслаутерн

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Кайзерслаутерн і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Кайзерслаутерн
Кількість автостанцій в країні16
Частота рейсів на тиждень171
Можна поїхати в міста17
Найдешевший квиток2538
Найдорожчий квиток3818
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникOdri
Найпопулярніша автостанція в країніКайзерслаутерн

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Кайзерслаутерн