Розклад автовокзалів і автостанцій Глобине

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Глобине. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Глобине - Великі Кринки , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Глобине

В Глобине знаходиться 46 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Глобине в місті Глобине , яка знаходиться за адресою Hlobyne . У день вона обслуговує 46 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 26 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Глобине

Автобусними перевезеннями з Глобине займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Ткаченко I.М. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Iveco (18) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Глобине

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 18 грн, а найдорожчий 115. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Глобине

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Глобине і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Глобине
Кількість автостанцій в країні46
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста26
Найдешевший квиток18
Найдорожчий квиток115
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникПідприємець Ткаченко I.М.
Найпопулярніша автостанція в країніГлобине