Квитки на автобус з м. Болград

Список рейсів з м. Болград


Розклад автовокзалів і автостанцій Болград

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Болград . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Болград - Русе , по цьому маршруту відправляється 171 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Болград

В Болград знаходиться 39 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автобусна станція «Нова» в місті Болград , яка знаходиться за адресою вулиця Варненська; будинок 22А . У день вона обслуговує 98 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 17 інших населених пунктів в 4 країнах.

Перевізники Болград

Автобусними перевезеннями з Болград займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Максі Тур Варна , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Mercedes-0350 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Болград

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 733 грн, а найдорожчий 1993. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Болград

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Болград і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Болград
Кількість автостанцій в країні39
Частота рейсів на тиждень171
Можна поїхати в міста17
Найдешевший квиток733
Найдорожчий квиток1993
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни4
Найпопулярніший перевізникМаксі Тур Варна
Найпопулярніша автостанція в країніАвтобусна станція «Нова»

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Болград