Квитки на автобус Олександрія – Фульда

Список рейсів на завтра по напрямку Олександрія – Фульда


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Олександрія – Фульда ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Олександрія, розклад автобусів з м. Фульда.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Фульда — Олександрія.

Автобусні рейси Олександрія – Фульда

Автобуси Олександрія – Фульда відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 2 рейсів. Дістатися з міста Олександрія в місто Фульда автобусом можна за 36 ч 50 мин. Відстань між містами становить 2035 км.

Вартість квитків на автобус Олександрія – Фульда

В середньому ціна квитка становить 2000 грн. Найдешевший квиток коштує 2000 грн, а найдорожчий 2000 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Олександрія – Фульда

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 171 квитків Олександрія – Фульда.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Олександрія і Фульда займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Олександрія

В місті Олександрія знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Олександрія , що знаходится за адресою вулиця Садова; будинок 12А .

Автостанції Фульда

В місті Фульда знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Фульда , що знаходится за адресою Рупрехтштрассе .

Зведена інформація по напрямку Олександрія – Фульда
Середня ціна квитка2000 грн
Найдорожчий квиток2000 грн
Найдешевший квиток2000 грн
Найшвидший рейс36 ч 50 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку1
Місто Олександрія пов’язане з автостанціями429