icon-arrow-left-mob-search
Фульдаicon-arrow-right-mob-search
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to

Відправлення

dateTo

Пасажири

icon-arrow-back
Розклад автовокзалів і автостанцій Фульда

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Фульда . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Фульда - Мелітополь , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Фульда

В Фульда знаходиться 66 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автобусна станція Ротенбург Фульда в місті Фульда , яка знаходиться за адресою Рупрехтштрассе . У день вона обслуговує 184 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 34 інших населених пунктів в 4 країнах.

Перевізники Фульда

Автобусними перевезеннями з Фульда займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Фульда

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 1495 грн, а найдорожчий 4268. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Фульда

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Фульда і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Фульда
Кількість автостанцій в країні66
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста34
Найдешевший квиток1495
Найдорожчий квиток4268
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни4
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніАвтобусна станція Ротенбург Фульда

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Фульда