Список рейсів з м. Пщина

Список рейсів до м. Пщина

Розклад автовокзалів і автостанцій Пщина

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Пщина. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Пщина - Відень , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Пщина

В Пщина знаходиться 384 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Зупинка Торговий Центр в місті Пщина , яка знаходиться за адресою вулиця Владислава Броневського; будинок 1 . У день вона обслуговує 214 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 160 інших населених пунктів в 6 країнах.

Перевізники Пщина

Автобусними перевезеннями з Пщина займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Man . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Пщина

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 152 грн, а найдорожчий 4117. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Пщина

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Пщина і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Пщина
Кількість автостанцій в країні384
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста160
Найдешевший квиток152
Найдорожчий квиток4117
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни6
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніЗупинка Торговий Центр